Favori Batik - Madame Tricot Paris Cod 908-2556Favori Batik - Madame Tricot Paris Cod 900-2541Favori Batik - Madame Tricot Paris Cod 903-2547Favori Batik - Madame Tricot Paris Cod 904-2549Favori Batik - Madame Tricot Paris Cod 905-2551Favori Batik - Madame Tricot Paris Cod 906-2553Favori Batik - Madame Tricot Paris Cod 909-2558Favori Batik - Madame Tricot Paris Cod 911-2562Favori Batik - Madame Tricot Paris Cod 912-2564Favori Batik - Madame Tricot Paris Cod 913-2566Favori Batik - Madame Tricot Paris Cod 914-2568Favori Batik - Madame Tricot Paris Cod 910-2560
Favori Batik - Madame Tricot Paris Cod 908-0
Favori Batik - Madame Tricot Paris Cod 908-2556
Favori Batik - Madame Tricot Paris Cod 900-2541
Favori Batik - Madame Tricot Paris Cod 903-2547
Favori Batik - Madame Tricot Paris Cod 904-2549
Favori Batik - Madame Tricot Paris Cod 905-2551
Favori Batik - Madame Tricot Paris Cod 906-2553
Favori Batik - Madame Tricot Paris Cod 909-2558
Favori Batik - Madame Tricot Paris Cod 911-2562
Favori Batik - Madame Tricot Paris Cod 912-2564
Favori Batik - Madame Tricot Paris Cod 913-2566
Favori Batik - Madame Tricot Paris Cod 914-2568
Favori Batik - Madame Tricot Paris Cod 910-2560

Favori Batik – Madame Tricot Paris (click pe poză pentru paleta de culori)

8,50 lei

Favori Batik – Madame Tricot Paris
Compoziție: 100% acril, moale
Ace recomandate: nr. 3,5-4,5
Lungime fir: 210 m/100 g
Preț: 8,5 lei/100 g

Vă rugăm să alegeți o culoare pentru a putea adăuga produsul în coș.

Golește

Descriere

Favori Batik – Madame Tricot  este un fir 100 % acril, moale, potrivit pentru toate articolele de îmbrăcăminte.

Informații suplimentare

Greutate 100 g
culoare

900, 901, 902, 903, 904, 905, 906, 907, 908, 909, 910, 911, 912, 913, 913, 914

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Favori Batik – Madame Tricot Paris (click pe poză pentru paleta de culori)”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *